KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 12487238
nr 1248 7238
Träskulptur
Häst, Bemålad. Längd: 29, höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:30:12
100 kr
150 kr
350 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)